ثبت شرکت در فرانسه

سوالات متداول
1- ✔️ شرایط ثبت شرکت در فرانسه به چه صورت می باشد؟ ✔️ از شرایط ثبت شرکت در فرانسه می توان به داشتن سرمایه لازم در مرحله اول اشاره کرد که در متن مقاله توضیحات کاملی در این باره و دیگر شروط ثبت شرکت در این کشور داده شده است.
2- ✔️ مراحل ثبت شرکت در فرانسه به ترتیب کدامند؟ ✔️ مراحل ثبت شرکت در فرانسه به ترتیب نام گذاری شرکت، تنظیم سند، باز کردن حساب بانکی، اخذ تاییدیه های لازم، و دریافت مجوز می باشد که هر یک نیازمند انجام امور خاص خود می باشد. در متن مقاله به جزئیات مراحل ثبت شرکت در فرانسه پرداخته شده است.
3- ✔️ مزایا و معایب ثبت شرکت در فرانسه چیست؟ ✔️ از مزایای ثبت شرکت در فرانسه می توان به هزینه های ارزان تولید، امکان دریافت وام بانکی با سود کم و غیره اشاره کرد که در متن مقاله به طور کامل هم درباره مزایا و هم درباره معایب آن توضیحاتی داده شده است.

برای مشاوره مراحل ثبت شرکت در فرانسه

برای مشاوره مراحل ثبت شرکت در فرانسه

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

نادر جلال وند 1401/09/05
من مدرک بین فنی حرفه ایی بین المللی کابینت سازی دارم مد نظرک اینه که یه کارخونه ام دی اف سازی بزنم ولی تحصیلاتم دیپلمه میتونم کارخونه بزنم؟
پاسخ مشاور: سلام. بله با مدرک فنی حرفه ایی بین المللی می تونین تاسیس کنین.
مهسا 1401/08/28
برای افتتاح حساب چقد باید پول تو بانک بزارم؟
پاسخ مشاور: سلام. بهتره حداقل 5 هزار یورو برای افتتاح حساب بانکی توی حسابتون داشته باشین.
سینا 1401/08/07
سلام برای ثبت شرکت حدودا هزینه های حسابداری چقدر میشه؟
پاسخ مشاور: سلام . هزینه های حسابداری به طور میانگین بین 2 الی 3 هزار یورو خواهد بود که برای هر فیش حقوقی حدود 25 یورو دریافت می شود.