گواهی اشتغال به کار برای سفارت

سوالات متداول
1- ✔️ گواهی اشتغال به کار برای سفارت چیست؟ ✔️ گواهی اشتغال به کار یکی از مدارک مهمی است که در زمان دریافت ویزا به منظور اثبات توان مالی فرد و اطمینان از بازگشت او به کشور مبدا ارائه می شود، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه نوشتن گواهی اشتغال به کار برای سفارت به چه صورت می باشد؟ ✔️ در نوشتن نامه اشتغال به کار مواردی نظیر اندازه و نوع فونت حائز اهمیت هستند و اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، میزان حقوق، سمت و... در آن درج می شود، برای مطالعه بیشتر به متن مراجعه کنید.
3- ✔️ برای دریافت تاییدیه گواهی اشتغال به کار چه باید کرد؟ ✔️  جهت دریافت نامه اشتغال به کار با توجه به نوع گواهی باید به یکی از مراکز های مربوطه مراجعه نمایید. اطلاعات مراکز اعطای تاییدیه گواهی اشتغال به کار در متن این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره گواهی اشتغال به کار برای سفارت

برای مشاوره گواهی اشتغال به کار برای سفارت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد نصرالهی 1402/08/29
سلام یه سوال ؟ اگر یک شرکت خصوصی به شخصی گواهی اشتغال به کار صوری داده بشه و فرد بعد از مهاجرت به به تعهدش عمل نکنه و برنگرده ، چه عواقبی برای شرکت خواهد داشت ؟ممنون از راهنماییتون
پاسخ مشاور: سلام، برای گواهی اشتغال به کار برای سفارت باید از طریق مراکزی که در متن مقاله معرفی شده اند تاییدیه بگیرید و به همین دلیل امکان صدور گواهی جعلی وجود ندارد.
فریماه 1402/07/09
سلام من تو یه مدرسه بصورت پاره وقت مشغول بودم و بیمه ی آزاد رد کردم چون همزمان آموزشگاه و یه شرکت صنعتی هم مشغول بودم و ترجیحا خودم بیمه خودفرما رو انتخاب کردم الان با مدرسه توافق کردم که نامه اشتغال به کار بهم بدن ولی از من تضمین میخوان که بعدا برای اونا مشکل حقوقی ایجاد نشه!من چه تضمیمتی باید بدم به مدرسه؟ و من بغیر از نامه از اون مدرسه چه مدارک دیگه ای باید ضمیمه اون نامه بکنم که دادگستری و وزارت نامه رو برای من تایید کنه؟
پاسخ مشاور: سلام، شرایط لازم برای دریافت گواهی اشتغال به کار برای سفارت در متن مقاله آمده است.
نیما 1402/02/11
سلام می خواستم بپرسم من دو سال سابقه بیمه دارم دو سال هم سربازی رفتم و با بیمه سربازی من چهار سال سابقه بیمه دارم میتونم به سفارت المان چهار سال سابقه بیمه ارائه بدم ؟ سفارت المان ایراد نمیگیره ؟
پاسخ مشاور: سلام. اگر در گواهی اشتغال به کار، زمان استخدام یا اشتغال به صورت تمام وقت ذکر شود می بایست سوابق بیمه و دفترچه بیمه زمان اشتغال به همراه تاییدیه سازمان بیمه اجتماعی به سفارت مربوطه ارائه شود.
پوریا 1402/02/11
سلام و سپاس از سایت خوب شما ببخشید سوالی داشتم من هفت سال سابقه کار دارم و می تونم برای هفت سال گواهی اشتغال به کار بگیرم با جزئیات اما از این هفت سال فقط دو سالش همراه با بیمه هست برای دریافتش باید چی کار کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. نحوه صدور گواهی اشتغال به کار برای سفارت در متن مقاله ارائه شده است.
حسین ارشدی 1402/02/04
سلام .طرف کارت مباشرت رو برای تایید گواهی اشتغال به کار میده.ایا عودت میدن بعد آماده شدن ویزا ممنون.یا بعد برگشتن از سفر میدن
پاسخ مشاور: سلام. یکی از مدارکی که باید برای دریافت ویزا تحویل بدین. گواهی اشتغال به کار می باشد و عودت داده نمی شود.
اکرم 1402/01/27
من ار ی شرکت خصوصی که روزنامه رسمی داره میخوام نامه اشتغال به کارمو بگیرم. اما بیمه نیستم و قرارداد هم ندارم. فقط حاضرن نامه اشتغال به کار بدهند به من. ایا تایید میشه نامه اشتغال به کارم؟ بدون درج بیمه و حقوق. با درج فقط مهر و امضاب شرکت؟
پاسخ مشاور: سلام. میزان دریافتی حقوق باید در نامه اشتغال به کار درج بشه.
کاربر 1402/01/24
با سلام. درصورتی که محل کار گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی ارائه دهد، نیاز به دریافت تائیدیه و یا ترجمه مجدد می باشیم؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر
قاصد سلطانی 1401/08/29
با چه فونتی باشه بهتره؟
پاسخ مشاور: سلام. از فونت های رسمی نظیر نازنین، میترا و... با اندازه فونت 12 یا 14 استفاده کنین بهتره.
سما 1401/08/18
هزینه ترجمه گواهی اشتغال به کار چقدره؟
پاسخ مشاور: سلام هزینه ترجمه گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی در دارالترجمه معتبر در سایز A4، 54 هزار تومان می باشد.
ناهید 1401/08/02
ببخشید برای دریافت تاییدیه اشتغال به کار از وزارت بهداشت باید کجا برم بگیرم؟
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت تاییدیه اشتغال به کار از وزارت بهداشت باید به آدرس شهرک غرب، فاز ۵، خیابان سیمای ایران، جنب دبیرستان مراجعه کنید.