آزمون A1 آلمانی

سوالات متداول
1- ✔️آزمون A1 آلمانی چیست؟ ✔️آزمون A1 آلمانی مبتدی ترین سطح آزمون زبان آلمانی است که توسط موسسه گوته برگزار می شود. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️شرایط شرکت در آزمون A1 آلمانی است؟ ✔️داشتن شرط سنی 10 سال به بالا، تسلط به زبان آلمانی در سطح A1 و... از شرایط شرکت در این آزمون هستند. توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
3- ✔️نحوه شرکت در آزمون A1 آلمانی به چه صورت می باشد؟ ✔️متقاضیان برای شرکت در آزمون a1 آلمانی ابتدا باید به سایت رسمی گوته در ایران مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند. توضیحات کامل تر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ثبت نام آزمون A1 آلمانی

برای مشاوره ثبت نام آزمون A1 آلمانی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

لاله 1402/08/27
سلام، تاریخ برگزاری آزمون A1 آلمانی کی هست؟
پاسخ مشاور: سلام، بر اساس آخرین زمان های اعلام شده تاریخ برگزاری آزمون A1 آلمانی از 25 مهر آغاز شده و تا 2 دی ماه ادامه دارد. برای اطلاع از جزئیات زمان برگزاری آزمون به متن مقاله مراجعه کنید.
آجرلو 1402/08/13
سلام، برای ثبت نام در آزمون a1 آلمان چه مدارکی لازم هست؟
پاسخ مشاور: سلام، از جمله مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون a1 آلمانی می توان مدارک هویتی مانند شناسنامه و ... اشاره کرد. دیگر مدارک لازم در متن مقاله آمده است.
نصیری 1402/08/06
سلام، برای ثبت نام آزمون A1 آلمانی از چه سایتی میتونیم اقدام کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام، برای ثبت نام آزمون A1 آلمانی می توانید به سایت موسسه زبان گوته به نشانی goethe.de/de/index.html مراجعه کنید.