فرم درخواست کار در خارج از کشور

سوالات متداول
1- ✔️فرم درخواست کار در خارج از کشور چیست؟ ✔️فرم درخواست کار در خارج از کشور فرمی شامل اطلاعات هویتی، تحصیلی و شغلی متقاضی است که برای دریافت جاب آفر از کارفرمای خارجی تکمیل و ارسال می شود. توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
2- ✔️نحوه دریافت فرم درخواست کار در خارج از کشور به چه صورت است؟ ✔️متقاضیان برای دریافت فرم می توانند به وب سایت های مهاجرتی یا کنسولگری کشور مورد نظر مراجعه نمایند. توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
3- ✔️نحوه تکمیل فرم درخواست کار در خارج از کشور به چه صورت است؟ ✔️متقاضیان برای تکمیل این فرم ابتدا باید به تکمیل اطلاعات هویتی، سپس تحصیلی، کاری و علایق شغلی خود بپردازند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره دریافت فرم درخواست کار در خارج از کشور

برای مشاوره دریافت فرم درخواست کار در خارج از کشور

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بهبودی 1402/08/18
سلام، فرم درخواست کار در خارج از کشور رو میشه از داخل ایران دریافت کرد؟
پاسخ مشاور: سلام، برخی از کشور ها در سفارت یا کنسولگری خود در ایران به ارائه فرم درخواست کار در خارج از کشور می پردازند. در این خصوص باید با سفارت کشور مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید.
عبدی 1402/08/04
سلام، برای گرفتن تایید فرم درخواست کار در خارج از کشور بعد از اینکه ارسالش کردیم باید چیکار کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام، بعد از ارسال فرم درخواست کار در خارج از کشور در صورت نیاز به مدارک بیشتر از سوی کارفرما با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورت رد درخواست نیز نتیجه به ما اعلام می شود.
ساناز 1402/07/27
سلام، فرم درخواست کار در خارج از کشور رو چطوری می تونیم دریافت کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام، به نحوه دریافت فرم درخواست کار در خارج از کشور در متن مقاله اشاره شده است. همچنین می توانید با تهیه بسته و پکیج های مشاوره هیوا از طریق نشانی اینترنتی heyvapay.com با هزینه کمتر از تلفن ثابت با شماره 9099075305 تماس گرفته و از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.