ترجمه مدارک

سوالات متداول
1- ✔️ مراحل ترجمه رسمی مدارک تحصیلی چگونه انجام می شود؟     ✔️ در مرحله اول تایید اصل بودن مدارک و داشتن مهر و امضا توسط دارالترجمه ها، در مرحله دوم تایید مدارک توسط قوه قضاییه، سپس در یافت تایید مدارک ترجمه شده توسط وزارت امور خارجه و در مرحله آخر ارائه مدارک ترجمه شده به سفارت کشور مقصد می باشد که به طور کامل در متن مقاله ارائه شده است.   
2- ✔️ مراحل ترجمه رسمی مدارک گواهی موقت تحصیلی را نام ببرید.   ✔️ 1- دریافت تاییدیه از سازمان تحصیلی 2- دریافت تایید دارالترجمه 3- دریافت تایید دادگستری 4- دریافت تایید وزارت امور خارجه که برای هر کدام از مقاطع تحصیلی در مقاله بررسی شده است.  
3- ✔️ حدود هزینه ترجمه رسمی مدارک در چه بازه قیمتی قرار دارد؟   ✔️ حدود هزینه ترجمه رسمی مدارک به ازای هر سند هویتی، تحصیلی و مهاجرتی از حدود20 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر می باشد. برای آگاهی از شیوه محاسبه قیمت مدارک مختلف به متن مقاله مراجعه شود.

برای مشاوره مراحل ترجمه مدارک

برای مشاوره مراحل ترجمه مدارک

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مراد خانی 1401/10/24
سلام مدارکمونو باید کجا آپلود کنم؟
پاسخ مشاور: سلام باید بسته به میزان تحصیلاتتون داخل سایت آپلود کنید
سیما علی پور 1401/10/17
سلام بعد از اینکه از دارالترجمه مدارک ترجمه شده مون رو گرفتیم برای ارائشون به سفارت چه مراحل دیگه ایی داره برای انجام دادن؟
پاسخ مشاور: سلام. باید اصل مدارک به همراه ترجمه آن ها به دادگستری ببرین و از دادگستری تاییدیه بگیرین بعد مدارک ترجمه تایید شده دادگستری رو به وزارت امور خارجه بدین و مهر تایید آن رو دریافت کنین. در آخر مدارک تایید شده به سفارت‌خانه یا کنسولگری کشور مقصد بدین و تاییدیه آن ‌ها رو دریافت کنین.
عباس خدابنده 1401/10/10
سلام ترجمه رسمی مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی چه مراحلی داره؟
پاسخ مشاور: سلام. ورود به سامانه سجاد و دریافت تاییدیه از سازمان تحصیلی، رونوشت از اولین صفحه پاسپورت توسط دارالترجمه‌ رسمی و تایید مدارک ترجمه شده توسط وزارت امور خارجه