سفارت عراق

سوالات متداول
1- ✔️ سفارت عراق در کدام یک از استان های ایران قرار دارد؟ ✔️ سفارت یا کنسولگری کشور عراق در استان های تهران، مشهد، کرمانشاه و اهواز قرار دارد، اطلاعات بیشتر شامل نشانی، ایمیل و شماره تماس سفارت های این کشور در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ آدرس سایت سفارت عراق چیست؟ ✔️ برای انجام غیر حضوری و الکترونیکی خدمات مربوط به سفارت عراق می توانید به نشانی اینترنتی mofamission.gov.iq/en/IranTeh مراجعه نمایید که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ سفارت عراق چه خدماتی به متقاضیان ارائه می دهد؟ ✔️ سفارت کشور عراق، کلیه خدمات مربوط به صدور ویزا، ارائه اطلاعات گردشگری، ارائه خدمات به شهروندان عراقی مقیم ایران و... را به متقاضیان ارائه می دهد، توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره سفارت عراق

برای مشاوره سفارت عراق

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مسعود عبدی 1403/02/30
من ممنوع ورود شدم به عراق ۴ سال پیش دیپورت شدم تا الان هرسال رفتم گفتن باید برگردی ممنوع ورودی به عراق هرچقدرم اصرار کردم نگفتن چه مدت ایا به سفارت عراق تو تهران برم‌میگن بهم چقدر دیگه از ممنوعیتم مونده؟
پاسخ مشاور: سلام. می تونین ابتدا از طریق شماره تماس سفارت عراق باههاشون در ارتباط باشین.
گلاب علیزاده 1402/10/11
من میخوام برم عراق مهاجرینی افغانستان هستم
پاسخ مشاور: سلام، برای مهاجرت به عراق باید سفارت عراق ویزای این کشور را دریافت نمایید.
بدون نام 1402/09/02
من یک عراقی هستم وبخاطر کاری ۱ ماه تو ایران هستم وشنبه زمان ۱ماهه تموم میشه و کارهام هنوزتموم نشدهایا راهی داره که برنگردم به مرز و توسفارت روزشنبه ۱ ماه دیگر هم تمدید کنن
پاسخ مشاور: سلام، برای تمدید ویزا باید با سفارت عراق ارتباط برقرار کنید. در صورتی که نوبت دهی سفارت باز باشد می تواند وقت بگیرید.
محمد صفاریان عنزه عیدانی 1402/08/16
سلام بنده تولید و پخش کلیه ملزومات یکبار مصرف و هتلی در ۴ شهر بزرگ ایران را به عهده دارم و قرار کاری با یکی از شرکت های معروف و یکی از اپلیکیشن‌های معتبر و معروف رل دارم ساپورت میکنم .با توجه به عدم نیروی انسانی در سایر کشور ها از جمله عراق اینه که امید به دادن پیام از این طریق بود که اگر سفارت و یا اتاق اصناف عراق تمایل به همکاری داشته باشه خوشحال میشم همکاری و ارسال جنس را به‌طور دوست و همسایه عراق داشته باشم .ست رو تختی و روبالشتی کش دار و بدون کش .شامپو حوله صابون دمپای ژیلت و....اقلام مصرفی که مورد استفاده قرار می‌گیرند را تولید و پخش میکنیم Mohammad.safarian69@gmail.com ایمیل بنده میباشد
پاسخ مشاور: سلام، برای ارتباط با سفارت عراق می توانید از طریق راه هایی که در متن مقاله آمده است اقدام کنید.
زهرا 1402/08/08
تا چه مبلغی ارز مجاز است به عراق ببریم .
پاسخ مشاور: سلام، دریافت ارز از طریق سفارت عراق ممکن نیست. در ایام غیر اربعین می توانید تا سقف 500 دلار ارز مسافرتی دریافت کنید.
عباس 1402/08/04
سلام من موبایلم در کاظمین در اربعین گم کردم آیا گم شده ها را میارند سفارت؟؟
پاسخ مشاور: سلام، احتمال آوردن گمشده ها به سفارت ایران در عراق یا سفارت عراق در ایرلن بسیار کم است.
بدون نام... 1402/07/29
سلامسفارت گواهی تجرد برای تمدید اقامت صادر میکند
پاسخ مشاور: سلام، خیر. برای دریافت گواهی تجرد می توانید به اداره ثبت احوال امور خارجه مراجعه کنید.
فاطمه علی 1402/07/27
سلام من عراقی و مجردهستم و اقامت یه ساله ب تبعیت مادر ایرانی دارم برای تمدید اقامت برگ تجرد ازم خواستن ایاسفارت گواهی تجرد صادر میکند
پاسخ مشاور: سلام، سفارت عراق برگ تجرد صادر نمی کند. برای دریافت این مدرک باید به اداره ثبت احوال امور خارجه مراجعه کنید.
علی احمد 1402/07/03
میتونم ویزای کاری عراق دریافت کنم. افغانستانی استم چی شرایطی داره؟
پاسخ مشاور: سلام، راه های ارتباط با سفارت عراق برای دریافت ویزا در متن مقاله آمده است.
علیرضا زنگنه 1402/07/02
سلام من خودم عراق ی هستم می‌خوام برگردم عراق تو ایران بهم کارت امایش نمی‌دم کسی اینجا ندارم فقط برگه فوت پدرم دارم با ادامه تحصیل در ایران چون چند سال گذشته
پاسخ مشاور: سلام، راه های ارتباط با سفارت عراق برای ارسال مدارک و دریافت ویزا و مجوز ورود به این کشور در متن مقاله آمده است.

نمایش نظرات بیشتر...