مجوز خروج از کشور

سوالات متداول
1- ✔️ برای ثبت درخواست دریافت مجوز خروج از کشور باید به چه سایتی مراجعه کرد؟ ✔️ ثبت درخواست برای دریافت مجوز خروج از کشور برای هر نوع ممنوع الخروجی متفاوت بوده و روش های متفاوتی وجود دارد که در متن مقاله به طور کامل به آنها اشاره شده است.
2- ✔️ مدارک لازم برای دریافت مجوز خروج از کشور چه چیزهایی می باشد؟ ✔️ مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز خروج از کشور کپی کارت شناسایی و پاسپورت می باشد که لیست کامل آن در متن مقاله ذکر شده است.
3- ✔️ شرایط ثبت درخواست دریافت مجوز خروج از کشور برای ممنوع الخروجین خدمت سربازی چیست؟ ✔️ مشمولان خدمت نظام وظیفه عمومی می بایست غیبت نداشته باشند که در این باره در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

برای مشاوره نحوه دریافت مجوز خروج از کشور

برای مشاوره نحوه دریافت مجوز خروج از کشور

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محدثه 1402/08/29
سلام وقت بخیر.ما اتباع افغانستان داری کارت آمایش هستیم.میخوایم از طریق کمیساریای عالی در امور پناهندگان اقامت کشور ثالثی رو بگیریم.گفتن فراجا گواهی ولادت و تثبیت هویت میخواد تا از کشور بتونیم خارج بشیم،این صحت داره؟حتما گواهی ولادت باید باشه؟یا تذکره چی؟
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت مجوز خروج از کشور به مدارکی مانند گواهی ولادت، کارت آمایش و در صورت متاهل بودن نکاح خط نیاز است که برای دریافت آن ها می توانید به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مراجعه کنید.
سید احمد حسینی 1402/08/22
۴۵ ساله ایران هستم با کارت امایش ۱۷ گواهینامه متونم بیکرم یا خیر خلاص بگو میشه یاخیر
پاسخ مشاور: سلام، دریافت گواهینامه با کارت آمایش انجام نمی شود. برای گرفتن مجوز رانندگی در خارج از کشور خود یعنی ایران، باید کد یکتا اتباع بگیرید.
حسینی 1402/08/22
من دانشجو هستم. می تونم از کشور خارج بشم؟
پاسخ مشاور: سلام، در صورتی که خانم مجرد باید مشکلی ندارد. در صورتی که متاهل باشید به رضایت نامه رسمی همسر نیزا دارید. در صورتی که آقا باشید و معافیت سربازی نداشته باشید باید وثیقه پرداخت کنید. اما در صورتی که سرباز غایب باشید مجوز خروج از کشور نخواهید داشت.
فروزان سروش 1402/08/16
سلام من اتباع افغانستانی استم مدت دوسال میشود که داخل ایران هستم. دوباره میخواستم به افغانستان برگردم از ویزا ام هم بی وقت است که گذشته برای رفتن به افغانستان کدام مشکل که پیش نمیاد. مراحل اس هم چگونه است ؟ چون من ویزا ام هم تمدید نکردم . چی کار کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام، در صورتی بخواهید به صورت قانونی از کشور خارج شوید، ابتدا باید اقامت قانونی داشته باشید. بهتر است برای دریافت مجوز های خروج از کشور ایران و ورود به کشور افغانستان، به دفاتر کفالت اتباع خارجی مراجعه کنید.
مبین 1402/07/22
سلام وقتتون بخیرمیخوام برای ثبت درخواست خروج از کشور اقدام کنم ولی درخواست که میدم میزنه درخواست دیگری در سامانه ثبت شده است.چیکار باید بکنم؟
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت مجوز خروج از کشور باید بر اساس اطلاعات اولیه ای که برای ثبت درخواست در سایت وارد کرده اید، دوباره استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075305 تماس گرفته و از مشاورین ما راهنمایی دریافت کنید.
میثم 1402/05/25
سلام خسته نباشیدبنده مجوز خروج از کشور را در موبایل انجام دادم و درخواست موفق هم برام زد ولی پیامکی برام ارسال نشدحالا میتونم سفر کنم یا خیر
پاسخ مشاور: سلام، برای پیگیری مجوز خروج از کشور می توانید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه حضوری داشته باشید.
سینا کشاورزی 1402/05/07
سلام خسته نباشید آیا بعد از صدور مجوز خروج از کشور ، برای خروج از کشور نیاز به کد پیامکی هست یا خیر ؟ چون پیامکی دریافت نکردم ولی تو سایت سخا مجوز صادر شده است .
پاسخ مشاور: سلام. خیر همون مجوز کفایت میکنه.
سینا 1402/03/15
سلام ببخشید اگر برای گرفتن مجوز خزوج از کشور عجله داشته باشیم و وقتمون کم باشه برای گرفتن مجوز چه کار کنیم؟؟
پاسخ مشاور: سلام برای دریافت مجوز خروج از کشور ابتدا باید در سامانه درخواست مجوز خروج از کشور، ثبت درخواست کنین.
محمد 1402/01/26
سلام در درخواست مجوز خروج از کشور مشکل دارم واسم سایت خطا میزنه(ادرس در سیستم ثبت نشده)این خطا از چی هست و چطور میتونم این خطا رفع کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. باید وارد پورتال خودتون بشین. اگر پورتال ندارین می تونین از قسمت ثبت نام برای خودتون پروفایل بسازید.
میعاد 1401/08/28
سلام من میخوام برای دکتری شرکت کنم ولی رزومه آنچنان قوی ای ندارم گفتم برای یه مقاله پژوهشی برم خارج از کشور تحقیق کنم که رزومم قوی تر شه. چقدر وثیقه لازم داره؟
پاسخ مشاور: سلام.اگر برای سفر علمی باشه به 80 میلیون ریال وجه نقد یا ضمانت نامه بانکی نیاز دارین.