سفارت آلمان

سوالات متداول
1- ✔️ ساعت کاری سفارت آلمان چه زمانی است؟ ✔️ ساعت کار بخش روادید و کنسولگری آلمان، از ساعت 06:45 تا ساعت 12:00 است که اطلاعات تکمیلی درباره ساعات کاری سفارت آلمان، در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان چگونه است؟ ✔️ برای دریافت نوبت سفارت آلمان، ابتدا باید به سایت سفارت آلمان مراجعه کرد. پس از ثبت درخواست آنلاین، سه ایمیل از طرف سفارت برای افراد ارسال می شود. اطلاعات بیشتر درباره نحوه گرفتن وقت سفارت، در این مقاله آمده است.
3- ✔️ مدت زمان لازم برای دریافت وقت از سفارت آلمان چقدر است؟ ✔️ دریافت نوبت از سفارت آلمان، به نوع ویزای درخواستی بستگی دارد. برخی از انواع ویزا در لیست اولویت های سفارت قرار داشته و در حدود 2 تا 4 هفته نوبت داده می شود. اطلاعات بیشتر در این مقاله آمده است.

برای مشاوره دریافت وقت سفارت آلمان

برای مشاوره دریافت وقت سفارت آلمان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

علیرضا 1402/08/30
سلام من پیام خودم را در ایمیل میفرستم خطا میزنه میشه کمک کنین
پاسخ مشاور: سلام، احتمالا در وارد کردن آدرس ایمیل اشتباهی وجود دارد.
محمدعلی 1402/08/29
سلام من اهل افغانستان هستم فعلا ایران هستم درخواست نامه دارم باید چیجور درخواست نامه برای پناهندگی رو به سفارت آلمان بیدهم؟
پاسخ مشاور: سلام، سفارت آلمان امور مربوط به پناهندگی را انجام نمی دهد. برای دریافت پناهندگی آلمان ابتدا باید وارد خاک این کشور شده و سپس درخواست خود را ثبت کنید.
حسین 1402/08/26
سلام آدرس ایمیلی که نوشتید اشتباه می باشد چون ارور می ده میگه این ایمیل وجود نداره لطفا کمکم کنید
پاسخ مشاور: سلام، برای ارتباط با سفارت آلمان در خصوص دریافت ویزا می توانید به صورت مشخص از آدرس ایمیل visainfo@tehe.auswaertiges-amt.de و برای اعتراض به ریجکت ویزا می توانید از آدرس ایمیل visa-remonstrationen@tehe.diplo.de استفاده کنید.
شفیقه محمدیار 1402/08/15
وقت مصاحبه در سفارت آلمان
پاسخ مشاور: سلام، برای گرفتن وقت مصاحبه در سفارت آلمان باید از طریق سایت این سفارت اقدام کنید.
احسان غلامی 1402/08/06
سلام من از افغانستان هستم میخواهم مهاجرت کنم به آلمان با فامیل باید چیکار کنم
پاسخ مشاور: سلام، برای مهاجرت به آلمان ابتدا باید از سفارت آلمان ویزا دریافت کنید.
Diana 1402/07/18
سلام من دو نیم ماه پیش برای مصاحبه به سفارت المان رفتم و بهم گفتن برای تایید مدارک بهت ایمیل میدیم که کی بیای ،مدارکمم گرفتن ولی هنوز خبری نشده.چقدر دیگه باید صبر کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام، برای پاسخگویی از سوی سفارت آلمان باید صبر کنید.
بهار. 1402/07/15
من در حا حاظر در ایران زندگی میکنم و آموزش خبرنگاری میبینم و درکنارش زبان آلمانی میخوانم میخواهم برم آلمان میشه راهنمایی کنید
پاسخ مشاور: سلام. در ابتدا باید روش مهاجرتی خود را انتخاب کرده و سپس برای دریافت ویزای مربوطه به سفارت آلمان مراجعه کنید.
رنگین ایوبی 1402/07/09
سلام وقت بخیر من برای ویزای کاری (پزشکی) میخواهم وقت ملاقات بگیرم ویزامتریک گفتند به ما مربوط نمیشه باید از سفارت وقت بگیرید الان هم سایت نوبت دهی سفارت بسته است وقت هم خیلی کمه. میشه راهنمایی کنید لطفا.
پاسخ مشاور: سلام، راه های ارتباط با سفارت آلمان در متن مقاله آمده است. برای دریافت وقت باید به صورت مکرر تلاش کرده و صبر کنید.
یحیی حسن زاده 1402/06/26
ادرس امیل سفارت المان در تهران راه میخاستم
پاسخ مشاور: سلام، آدرس ایمیل سفارت آلمان در متن مقاله آمده است.
Sar 1402/05/25
سلام وقت بخیر من تهران استم چگونه میتونم برای مهاجرت به آلمان وقت بیکرم
پاسخ مشاور: سلام، دریافت وقت از سفارت آلمان از طریق سایت سفارت آلمان انجام می شود.

نمایش نظرات بیشتر...