ویزای ایتالیا

سوالات متداول
1- ✔️ چند نوع ویزای ایتالیا وجود دارد؟ ✔️ دو نوع ویزای ایتالیا به صورت ویزای شینگن برای اقامت کوتاه مدت 90 روزه در یک دوره 6 ماهه و ویزای ملی ایتالیا برای اقامت دائم به متقاضیان اعطا می شود که در متن به طور کلی جزئیات هر نوع ویزا شرح داده شده است.
2- ✔️ مهم ترین شرط برای ویزای ایتالیا چیست؟ ✔️ دریافت ویزای ایتالیا کار دشواری نیست اما داشتن تمکن مالی، گردش حساب بالا و داشتن سابقه سفر خارجی در اخذ ویزای ایتالیا موثر است. سایر شرایط دریافت ویزای ایتالیا در متن توضیح داده شده است.
3- ✔️ آیا با ویزای شینگن ایتالیا می توان به سایر کشورهای شینگن سفر کرد؟ ✔️ دارندگان ویزای شینگن ایتالیا مجوز 90 روز اقامت در مدت 6 ماه را خواهند داشت. سایر مزایای ویزای شینگن ایتالیا در مقاله آورده شده است.

برای مشاوره دریافت ویزای ایتالیا

برای مشاوره دریافت ویزای ایتالیا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

اسلامی 1402/07/03
سلام من دخترم قصد مهاجرت به ایتالیاجهت تحصیل(کارشناسی ارشد) داردزبان انگلیسی انشالله آیلتس رو امتحان میده در ماههای بعد فقط آیا الزامی است زبان ایتالیایی هم یاد بگیره و امتیازی محسوب میشود برای هزینه تحصل در ایتالیا متشکر
پاسخ مشاور: سلام، آشنایی با زبان ایتالیایی برای زندگی در کشور ایتالیا مورد نیاز است.
ببب 1401/09/05
اندازه عکسمون برای تکمیل مدارک چقدر باید باشه؟
پاسخ مشاور: سلام. عکس بیومتریک با پس زمینه سفید در اندازه های 3 در 4 و 3 در 5
ناهید کرمی 1401/08/28
سلام من یه بچه 6 سال و نیمه دارم و یه بچه 15 ساله اگه بخوام برای جفتشون ویزا بگیرم چقد باید هزینه بدم؟
پاسخ مشاور: سلام.هزینه ویزای شینگن برای بزرگسالان 80 یورو، برای کودکان 6 تا 12 سال 40 یورو که شما باید 120 یورو پرداخت کنین.
سیا 1401/08/21
هزینه ویزای شنگن چقدره؟
پاسخ مشاور: سلام هزینه ویزای شینگن برای بزرگسالان 80 یورو، برای کودکان 6 تا 12 سال 40 یورو و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.