ویزای خود حمایتی یونان

سوالات متداول
1- ✔️ ویزای خودحمایتی یونان چیست؟ ✔️ ویزای خود حمایتی یا اقامت تمکن مالی یونان، ویزایی است که در صورت توانایی مالی برای زندگی در کشور یونان و یا سرمایه گذاری در آن به متقاضیان اعطا می شود. توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ شرایط دریافت ویزای خود حمایتی یونان چیست؟ ✔️ از شرایط دریافت ویزای خود حمایتی یونان می توان به داشتن حداقل 2000 تا 2500 یورو درآمد ماهانه و تمکن مالی 42 هزار یورویی به ازای هر فرد برای یک سال زندگی در یونان اشاره کرد. توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ معایب دریافت ویزای خودحمایتی چیست؟ ✔️ از معایب ویزای خودحمایتی یونان می توان به عدم اجازه اشتغال به کار دولتی در یونان و داشتن سرمایه بالا برای سرمایه گذاری اشاره کرد. توضیحات کامل تر در متن این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره دریافت ویزای خود حمایتی یونان

برای مشاوره دریافت ویزای خود حمایتی یونان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

هراتی 1402/08/27
سلام، چه مدارکی برای دریافت ویزای خود حمایتی یونان لازم هست؟
پاسخ مشاور: سلام، از جمله مدارک لازم برای دریافت ویزای خود حمایتی یونان می توان به پاسپورت و تاییدیه سلامت اشاره کرد. برای اطلاع از دیگر مدارک به متن مقاله مراجعه کنید.
پریسا 1402/08/13
سلام، چطور میشه ویزای خود حمایتی یونان رو دریافت کرد؟
پاسخ مشاور: سلام، مراحل و نحوه دریافت ویزای خود حمایتی یونان در متن مقاله آمده است.
اردلان 1402/08/06
سلام، با ویزای خود حمایتی یونان چقدر میشه در یونان اقامت داشت؟
پاسخ مشاور: سلام، مدت اقامت در یونان به وسیله ویزای خود حمایتی یونان معمولا 2 سال است که این زمان قابل تمدید نیز می باشد. اطلاعات بیشتر در متن مقاله آمده است.