ثبت نام کارت آمایش ۱۴۰۳

سوالات متداول
1- ✔️ ثبت نام کارت آمایش افغان ۱۴۰۳ کی انجام می شود؟ ✔️ ثبت نام کارت آمایش افغان ۱۴۰۳ در زمان مشخصی انجام می شود که در متن مقاله به آن اشاره شده است. همچنین تمدید کارت آمایش به صورت دوره های یک ساله می باشد.
2- ✔️ شرایط دریافت کارت آمایش 1403 چیست؟ ✔️ برای دریافت کارت آمایش 1403 می بایست اطلاعاتی اعم از نام، نام خانوادگی و کارت آمایش قبلی را ارائه کرده و هر گونه تغییری در تعداد نفرات خانواده را اعلام داشت. شرایط در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.
3- ✔️ نحوه دریافت کارت آمایش به چه صورت می باشد؟ ✔️ نحوه دریافت کارت آمایش به صورت مرحله ای بوده که از مرحله نوبت دهی آغاز و تا مرحله عکس برداری و انگشت نگاری ادامه خواهد یافت. تمامی این مراحل به همراه توضیحات لازم در متن مقاله آمده است.

برای مشاوره نحوه دریافت کارت آمایش

برای مشاوره نحوه دریافت کارت آمایش

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد اسرار نوری 1403/03/01
چطور کارت امایش را بگیریم
پاسخ مشاور: سلام. نحوه دریاقت کارت آمایش در متن مقاله آمده است.
هدیه 1403/03/01
سلام ببخشید این کارت های آمایش هوشمند هزینه اش چند میشه؟؟
پاسخ مشاور: سلام. هزینه دریافت کارت آمایش هوشمند در متن مقاله گفته شده است.
علیرضاحسنی 1403/01/09
سلام خسته نباشید چه جوری باید کارت آمایشیمونو تمدید کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. نحوه تمدید کارت آمایش در متن مقاله آمده است.
محمد عاشوری 1402/10/14
سلام وقت بخیر ببخشید شما فرمودین که یه قولنامه بیارین برای شما کارت آمایش داده می‌شود اگر قولنامه به اسمی خدم نباشد مشکل نداره بیارم ببخشید سپاس گزارم از همکاری شما
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت کارت آمایش قولنامه باید به نام خودتان باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق "تلفن ثابت" با شماره 9099075305 تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.
بدون نام 1402/09/02
سلام خسته نباشید من شماره که به کارت سر شماری دادم بودم گمشده و صاحبش نیست چه کار کونم
پاسخ مشاور: سلام، به دفتر کفالت اتباع خارجی که از آن برگه دریافت کرده اید بروید و در صورتی که اطلاعات شما در سیستم ثبت شده باشد، اطلاعات را ویرایش کنید. این اطلاعات برای دریافت کارت آمایش نیز ضروری است.
اسماعیلی 1402/09/01
سلام بنده کارت اقامتم مفقود شده چگونه میتوانم مجدد اخذ کنم لطفا شماره بزارید تماس بگیرماین هم شمارمه بلد نیستم
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت مجدد کارت اقامت یا کارت آمایش می توانید می توانید به دفاتر کفالت اتباع خارجی مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق "تلفن ثابت" با شماره 9099075305 تماس گرفته و از مشاورین ما راهنمایی دریافت کنید.
مرادی 1402/09/01
باسلام بنده متولد تهران هستم از آمایش ۱۵ و۱۶ جامانده ام آیا راهی برای گرفتن آمایش جدید وجود داره لطفا راهنمایی کنید؟
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت کارت آمایش 17، داشتن کارت آمایش 16 ضروری است. در صورتی که کارت آمایش 15 و 16 را ندارید می توانید برای انجام امور اداری به دفاتر کفالت اتباع خارجی مراجعه کنید.
عبدالعیان عظیمی هستم 1402/08/28
سلام و خسته نباشیدمدت 4ماه می شود که با خانواده با پاسپورت ایران آمدم وتازه ویزا را تمدید کردم کد یکتا هم گرفتم کارت عابر هم گرفتم تسکره الکترونیک هم دارم امکان دارد که با این مدارک کار آمایش بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ مشاور: سلام، بله. البته به مدارک دیگری مانند برگه تردد معتبر و قولنامه محل زندگی نیز نیاز دارید که در متن مقاله درباره آن ها توضیحاتی آمده است.
احمد هستم . 1402/08/25
عرض سلام واحترام دارم .مدت ۶ ماه می‌شود که از افغانستان همراه با فامیل آمدیم شهر قزوین. دو بار ویزای خود را سه ماه تمدید کردبم لطفا راهنمایی کنید که چگونه می‌توانیم کارت آمایش بگیریم .اول باید به کجا مراجعه کنیم .سپاسگزارم.
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت کارت آمایش می توانید به دفاتر کفالت اتباع خارجی مراجعه کنید.
مهدی 1402/08/24
سلام ببخشید اگر فقط برگه تذکره افغانستان رو داشته باشیم آیا الان هم میشه کارت آمایش گرفت یا نه کاری نمیشه کرد لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ مشاور: سلام، برای دریافت کارت آمایش علاوه بر تذکره افغانستان، قولنامه محل زندگی نیز تیاز است. برای اطلاع از دیگر مدارک لازم به متن مقاله مراجعه کنید.

نمایش نظرات بیشتر...